vārmes pagasts

Vārda dienu šodien svin: Marianna, Ginters, Guntra

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.JPG
  • 005.jpg
  • 008.JPG
  • 009.JPG
  • 077.jpg

pavasars

T:+371 63374130  e pasts  varme@kuldiga.lv

FacebookTwitterShare on Google+

Apskates objekti

Esi viesis mūsu pagastā? Šī sadaļa domāta tieši Tev! Apskati mūsu pagasta skaistākās vietas

 

Uzzināt vairāk...

Pagasta pārvalde

Uzzini visu par Vārmes pagasta pārvaldi: darba laiki, tālruņi, darbinieki, pieņemšanas laiki

 

Uzzināt vairāk...

Izglītība

Pagastā darbojās Vārmes pamatskola, bērnudārza telpās zinības apgūst rotaļu un 5-6 gadīgo grupas

 

Uzzināt vairāk...

 tirgus

  22.septembrī visi aicināti uz brīvdabas estrādi “Liepu birzs” uz ikgadējo Vārmes RUDENS GADATIRGU. No plkst.10:00 notiks tirgošanās, ko papildinās Vārmes amatierteātra "Es un Tu" aktivitātes, kapelas "Luste" mūzika un līnijdeju grupas "Romance" dejas. Plkst. 11:00 čigānu dziesmu un deju grupa RADA parādīs čigānu tempermentu un kultūras fenomenu. Noslēgumā notiks Lielā Gadatirgus loterija gan lieliem, gan maziem.

   Kā katru gadu, arī šogad Vārmes pagasta pārvalde aicina pagasta iedzīvotājus iesaistīties un atbalstīt šī pasākuma tapšanu un norisi. Ļoti gaidīsim Jūsu ziedojumus Gadatirgus loterijai un estrādes noformēšanai un būsim priecīgi un pateicīgi par jebkuru mantu, lietu, dārzā izaudzētu rudens velti, rokdarbu un amatniecības darbu izstrādājumu, kādu pašizceptu kārumu utt. Ziedojumus varat nogādāt iepriekš pagasta pārvaldē, vai tirgus dienā – estrādē. Varam ziedojumiem aizbraukt pakaļ. Ziedojumu pieteikšana un informācija pa tālruni 27884937, Kristīne.

   Paldies par Jūsu atsaucību! Uz tikšanos Vārmes Rudens gadatirgū!

Varme LATVIAN OPEN

   No 24.-26. augustam Valmierā notika starptautiskais florbola turnīrs "Latvian open 2018". FK Vārme piedalījās vīriešu OPEN grupā, kur starp 15 komandām izcīnīja godalgoto 1. vietu.

058   Realizējot Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" projektu, pie Vārmes pamatskolas šovasar notiek būvniecības darbi. Šī projekta ietvaros tiks izveidots gājēju ceļš uz skolu, atjaunots ceļa posms no skolas līdz sporta hallei un  labiekārtota skolas apkārtne - uzstādītas atkritumu urnas, soliņi, puķu podi un atjaunots zālājs. 
   Minēto darbu būvprojekta autors ir SIA "SNB projekti", būvdarbus veic SIA "AB Būvniecība". Kopējās projekta izmaksas ir 37602 EUR, tai skaitā - Kuldīgas novada pašvaldības līdzfinansējums ir 10819 EUR.

different winding road design vector 522958

     Sākoties vasaras sezonai, vairāk uzmanības tiek pievērsts autoceļu sakārtošanai. Laika apstākļi aprīļa beigās ļāva visus pašvaldības grants seguma autoceļus noplanēt. Maija mēnesī tika veikts pagasta afaltbetona seguma bedrīšu remonts par EUR 4800,00.
     Ik gadu, kad pavasarī atkāpjas sals, notiek iegruvumi vai plīst ceļu caurtekas. Arī šīs gads nebija izņēmums un bija nepieciešams nomainīt caurteku ceļā Krodziņš - Zīlītes pretī Žūpnieku mājām (EUR 427,00) un liels ieguldījums bija jāveic, mainot caurteku ceļā pirms Alekšu kapiem (EUR 6795,00). 
     No pagājušā rudens notiek Vārmes autoceļa Brūvnieki - Akmentiņi - Veiķenieki (līdz Bangu mājām) rekonstrukcija par ES projekta līdzekļiem. Līdz 01.jūlijam šie darbi būs pabeigti. Pašvaldība par saviem līdzekļiem pagarinās šī ceļa stāvokļa uzlabošanu 1,1 km garumā, noņemot ceļa apaugumu, veidojot ceļa profilu un pieberot bedres un iesēdumus.
     Apsekojot pagasta autoceļus, konstatēts, ka vēl vairākos ceļu posmos nepieciešams bedru un iesēdumu remonts - ceļos Ābeles - Pavasari, Mūrnieki - Krastmaļi, Lāčkalni - Edlēri, kas tiks veikts šīs vasaras laikā.

lilas3

     Kuldīgas novada pašvaldība apstiprinājusi biedrības "Vārme" iesniegto projektu konkursā "Darīsim paši". Realizējot šo projektu, tiks paplašināta un uzlabota ceriņu krūmu dobe gājēju takas malā, kas ved uz pirmskolas izglītības iestādi. Plānots šo esošo ceriņu dobi papildināt ar jauniem ceriņu stādījumiem un katrai ceriņu šķirnei uzstādīt plāksnīti ar nosaukumu, tā veidojot šo dobi arī kā izzinošu materiālu.
     Projekta relaizācijai piešķirti EUR 600,00 un tas jāpabeidz līdz oktobrim.

     Saskaņā ar LR MK 2010.gada 09.marta noteikumu Nr.224 "Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli" 15.2.punktu, Vārmes pagasta pārvalde informē par Vārmes pagasta teritorijā esošo pašvaldības autoceļu sadalījumu to uzturēšanas klases.

Jaunākās publikācijas

Pasākumu kalendārs

pasakumu plans

Sabiedriskais transports

transports