vārmes pagasts

Vārda dienu šodien svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.JPG
  • 005.jpg
  • 008.JPG
  • 009.JPG
  • 077.jpg

pavasars

T:+371 63374130  e pasts  varme@kuldiga.lv

FacebookTwitterShare on Google+

Apskates objekti

Esi viesis mūsu pagastā? Šī sadaļa domāta tieši Tev! Apskati mūsu pagasta skaistākās vietas

 

Uzzināt vairāk...

Pagasta pārvalde

Uzzini visu par Vārmes pagasta pārvaldi: darba laiki, tālruņi, darbinieki, pieņemšanas laiki

 

Uzzināt vairāk...

Izglītība

Pagastā darbojās Vārmes pamatskola, bērnudārza telpās zinības apgūst rotaļu un 5-6 gadīgo grupas

 

Uzzināt vairāk...

20160523 164621

Aicinām atsaukties visus rokdarbniekus, amatniekus, rotu un citu izstrādājumu veidotājus. Klāt ikgadējā rokdarbu un amatniecības izstrādājumu izstāde, kas būs apaskatāma Vārmes pagasta bibliotēkā no 21.maija. Tāpēc aicinām nest savus darbus uz pagasta pārvaldi no 7.maija, vai sazināties ar mums, ja ir problēmas ar to atgādāšanu.
Informācijai vai citiem ar izstādi saistītiem jautājumiem zvanīt:

K.Medne 63345306, 27884937

No 14.maija

R.Drvaniecei 63322275, 27800188

I.Okamnei 63323133, 28337595

dp logo v2

     Kuldīgas novada pašvaldība ir izsludinājusi projekta konkursu "Darīsim paši", kura mērķis ir radīt sakārtotu un uzlabotu apkārtējo publisko vidi Kuldīgas novadā, kā arī sekmēt iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu, paredzot iedzīvotāju iesaistīšanos un līdzdalību projektu īstenošanā.
    Ar šī projekta palīdzību nevalstiskām organizācijām vai iedzīvotāju grupām ir iespēja realizēt sabiedrībai nozīmīgas, orģinālas un inovatīvas idejas, kā arī uzlabot apkārtējo vidi.
    Kuldīgas novada pašvaldība šādu projekta konkursu rīko jau vairākus gadus un arī Vārmes pagastā šī projekta ietvaros veikti interesanti un nozīmīgi darbi mūsu pagasta labiekārtošanai un iedzīvotāju labklājībai. Pagājušajā gadā mūsu pagastā tika atbalstīti un realizēti divi projekti - "Sienu stiprinājumu apdare ar aizsargmateriālu Vārmes sporta hallē" (realizēja Florbola klubs "Vārme", projekta vadītāja I.Druvaskalna) un "Bērniem droša vide Vārmes pirmskolas izglītības iestādes teritorijā - žoga izveidošana" (realizēja iedzīvotāju grupa "Aktīvie vecāki", projekta vadītāja L.Druvaskalna).
    Kuldīgas novada pašvaldība 2018.gadā konkursam paredzējusi līdzfinansējumu 40 projektiem, viena projekta īstenošanai tiks piešķirts finansējums EUR 600,00. Ar konkursa nolikumu var iepazīties informatīvajā izdevumā "Kuldīgas novada vēstis" vai www.kuldiga.lv.
    Aicinām vārmeniekus būt aktīvus un arī šogad iesaistīties konkursā "Darīsim paši".

 svetku zime rgb sarkana.1.1.1

    Šobrīd ļoti intensīvs darbs notiek mūsu Vārmes pašdarbības kolektīvos, jo priekšā skates, kurās tiks novērtēts šajā gadā paveiktais un noteikta kolektīvu dalība XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos.
     Vidējās paaudzes deju kolektīvam "DimDari" skate notiks 17.martā plkst.12:00 Kuldīgas kultūras centrā, kurā kolektīvam būs jāatrāda trīs dejas, vokālajam ansamblim "Atbalss" - 18.martā plkst.12:00 Kuldīgas kultūras centrā, kurā ansamblis dziedās trīs dziesmas. Savukārt amatierteātris "Es un Tu" savu jauno lugu Ā.Alunāns "Šneiderienes" spēlēs 11.martā plkst.16:00 Bauskas kultūras namā.
     Gan deju kolektīvs, gan amatierteātris cer būt dalībnieki šovasar Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos, tādēļ labi sevi parādīt ir ļoti svarīgi un kolektīvi ne tikai ikdienā strādā, bet piedalās arī koncertos. 
     Vārmenieki amatierteātra jauno lugu "Šneiderienes" varēs skatīt 08.martā plkst.19:00 Vārmes pamatskolas zālē. Arī "DimDari" pirms skates ņems dalību deju koncertā 10.martā Alsungā.
     Novēlēsim mūsu pašdarbības kolektīviem labus panākumus skatēs un jutīsim līdzi savējiem!
    

FK VARME

     Februāra beigās Vārmes florbola komanda ar spēli pret FK "Tērvete" noslēdza šīs sezonas cīņu Latvijas Florbola čempionāta 2.līgā. Komanda spēlēja čempionāta Rietumu līgā un to noslēdza 5.vietā, iegūstot 32.punktus.
    Vārmes pagasta pārvalde saka lielu paldies visiem spēlētājiem, komandas trenerim Artim Urbanovičam, komadas pārstāvim Ingai Šveicarei par atdevi un cīņas sparu. Komandai nebūtu iespēja spēlēt bez sponsoru atbalsta, tādēļ paldies Vārmes uzņēmējiem z/s "Ezergaļi", z/s "Rustupe", z/s "Āboliņi" un SIA "MD Vārme". Paldies arī Kuldīgas novada pašvaldībai, kura nu jau vairākus gadus atbalsta finansējuma piesaistes projektu sporta klubiem un komandām.
    Spēļu sezona ir beigusies, taču tas nenozīmē, ka Vārmes florbola komanda ieturēs pauzi. Gatavojoties jau nākošajai sezonai, plānots piedalīties dažādos turnīros un sacensībās, noorganizēt komandas sezonas noslēguma pasākumu.

   IMG 20180213 095300

   Sakām lielu paldies visiem sportistiem, kuri pārstāvēja Vārmes komandu 9. Kuldīgas novada ziemas sporta spēlēs. Kopvērtējumā ieguvām 3. vietu trīs sporta veidots: vieglatlētikā, dartā un šahā.

   Turpinām trenētie un gatavoties vasaras sporta spēlēm.

     Saskaņā ar LR MK 2010.gada 09.marta noteikumu Nr.224 "Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli" 15.2.punktu, Vārmes pagasta pārvalde informē par Vārmes pagasta teritorijā esošo pašvaldības autoceļu sadalījumu to uzturēšanas klases.

     40677pharmacie caducee 0804201316031340677.png

Pēc vairāku mēnešu pārtraukuma Vārmē atkal darbojas aptieka. Vārmes Doktorāta telpās atvērta SIA "Saldus zaļā aptieka" filiāle un tā turpmāk darbosies katru darba dienu no plkst.09:00 - 15:00.
    Pēc iedzīvotāju lūguma, kad šī gada sākumā tika slēgta aptieka "Gustavs", Vārmes pagasta pārvalde uzsāka sarunas ar SIA "Saldus zaļā aptieka" par tās filiāles atvēršanu Vārmē. Pagāja vairāki mēneši, kamēr Doktorāta telpas tika pārveidotas un piemērotas aptiekas darbības prasībām un šobrīd aptieka uzsākusi savu darbību un ceram, ka tā nodrošinās Vārmes iedzīvotāju pieprasījumu pēc zālēm un citiem medikamentiem.

Jaunākās publikācijas

Pasākumu kalendārs

pasakumu plans

Sabiedriskais transports

transports