vārmes pagasts

Vārda dienu šodien svin: Teiksma, Hilda

 • 04.jpg
 • 05.jpg
 • 11.jpg
 • 13.jpg
 • 17.jpg
 • 19.jpg
 • 23.jpg
 • 25.jpg
 • 26.jpg
 • 27.jpg
 • 30.jpg
 • 32.jpg
 • 35.jpg

ziema

T:+371 63374130  e pasts  varme@kuldiga.lv

FacebookTwitterShare on Google+

Apskates objekti

Esi viesis mūsu pagastā? Šī sadaļa domāta tieši Tev! Apskati mūsu pagasta skaistākās vietas

 

Uzzināt vairāk...

Pagasta pārvalde

Uzzini visu par Vārmes pagasta pārvaldi: darba laiki, tālruņi, darbinieki, pieņemšanas laiki

 

Uzzināt vairāk...

Izglītība

Pagastā darbojās Vārmes pamatskola, bērnudārza telpās zinības apgūst rotaļu un 5-6 gadīgo grupas

 

Uzzināt vairāk...

636175299862476826336443291 Winter And Christmas Time 008 

  Klāt ir īpašais Ziemassvētku laiks. Mūsu pagasts ir izrotāts un ar nepacietību gaida gaišākos un brīnumiem bagātākos svētkus. Svētku laikā aicinām būt kopā ar sev tuvajiem un kopā apmeklēt svētkiem veltītos pasākumus.

  21. decembrī Vārmes pamatskola aicina uz skolēnu koncertu "Ziemassvētki ciemos nāk" 17:00 Vārmes pamatskolas zālē.

  22. decembrī 11:00 Vārmes pamatskolas zālē aicinām mazos bērnus, kuri neapmeklē pirmskolas izglītības iestādi un ir saņēmuši ielūgumus, ierasties uz Ziemassvētku eglīti, kur būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti un saņemt saldumu paciņu.

  31. decembrī aicinām uz Jaunā gada balli sporta hallē 23:00. Pusnaktī svētku salūts. Balle kopā ar Uldi Fririhsonu, ieeja līdz 16 gadiem 1 EUR, 16+ 3 EUR. Iepriekšēja galdiņu rezevrāvcija t. 27884937.

     Bibliotēkas izstāde Vārme

   Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā Vārmes bibliotēkā tika atklāta Kuldīgas foto kluba "Divas upes" fotogrāfiju izstāde. Izstādē izliktās fotogrāfijas tapa fotoplenērā 15.jūnijā Vārmes pagastā un tajās ir iemūžināti mūsu pagasta cilvēki, notikumi, viss, kas fotogrāfiem tajā dienā Vārmē likās interesants un svarīgs.
     Bibliotēkā ir izstādītas tikai 30 fotogrāfijas - tās, kuras autoriem likās labākās, bet pagasta pārvaldē zibatmiņā būs pieejamas arī pārējās fotogrāfijas. Izstāde bibliotēkā būs apskatāma līdz decembra beigām.
    Vārmes pagasta pārvalde saka lielu paldies Artim Gustovskim un pārējiem foto kluba "Divas upes" fotogrāfiem par atsaucību un izturību.

  drama masks2

   4. novembrī notika Kuldīgas novada amatierteātra skate "Zelta bize". Mūsu pagasta amatierteātris "Es un Tu" skatē piedalījās ar Evitas Sniedzes traģikomēdiju "Tie paši oši". Amatierteātris ieguva "Zelta bizi" kā labākā izrāde, Lida Čevere ieguva "Zelta matu" kā labākā režisore, Ilze Lagzdiņa saņēma "Zelta matu" kā labākā pirmā plāna aktrise, Agnese Mežiņa ieguva "Zelta matu" kā labākā otrā plāna aktrise.

   Lepojamies un sakām paldies visiem aktieriem un režisorei par ieguldīto darbu un sasniegtajiem rezultātiem. Kolektīvam priekšā reģionālā skate Ventspilī, kas cerams nesīs tikpat labus panākumus!

     40677pharmacie caducee 0804201316031340677.png

Pēc vairāku mēnešu pārtraukuma Vārmē atkal darbojas aptieka. Vārmes Doktorāta telpās atvērta SIA "Saldus zaļā aptieka" filiāle un tā turpmāk darbosies katru darba dienu no plkst.09:00 - 15:00.
    Pēc iedzīvotāju lūguma, kad šī gada sākumā tika slēgta aptieka "Gustavs", Vārmes pagasta pārvalde uzsāka sarunas ar SIA "Saldus zaļā aptieka" par tās filiāles atvēršanu Vārmē. Pagāja vairāki mēneši, kamēr Doktorāta telpas tika pārveidotas un piemērotas aptiekas darbības prasībām un šobrīd aptieka uzsākusi savu darbību un ceram, ka tā nodrošinās Vārmes iedzīvotāju pieprasījumu pēc zālēm un citiem medikamentiem.

Jaunākās publikācijas

Pasākumu kalendārs

pasakumu plans

Sabiedriskais transports

transports