vārmes pagasts

Vārda dienu šodien svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.JPG
  • 005.jpg
  • 008.JPG
  • 009.JPG
  • 077.jpg

pavasars

T:+371 63374130  e pasts  varme@kuldiga.lv

FacebookTwitterShare on Google+

Apskates objekti

Esi viesis mūsu pagastā? Šī sadaļa domāta tieši Tev! Apskati mūsu pagasta skaistākās vietas

 

Uzzināt vairāk...

Pagasta pārvalde

Uzzini visu par Vārmes pagasta pārvaldi: darba laiki, tālruņi, darbinieki, pieņemšanas laiki

 

Uzzināt vairāk...

Izglītība

Pagastā darbojās Vārmes pamatskola, bērnudārza telpās zinības apgūst rotaļu un 5-6 gadīgo grupas

 

Uzzināt vairāk...

     IMG 7988

     Izbaudot brīnišķīgo pavasari un tuvojoties vasarai, arī cilvēku noskaņojums kļūst jaukāks un priecīgāks. Ieskandinot vasaru, Vārmes pagasta pārvalde saviem iedzīvotājiem un viesiem sagādājusi vairākus jaukus, interesantus un tradicionālus pasākumus.
     Jau šo sestdien, 19.maijā plkst.20:00 Vārmes sporta hallē notiks florbola kluba "Vārme" sezonas noslēguma pasākums, kurā aicināti piedalīties komandas atbalstītāji un sponsori.
     Sestdien, 26.maijā plkst.18:00 visi aicināti tikties Vārmes baznīcā uz labdarības koncertu "Torņu sasaukšanās", kurš šogad notiks jau astoto reizi un kurā vācam līdzekļus baznīcas torņa atjaunošanai. Latvijas simtgades koncertā "Mūsu brīvajai Latvijai" piedalīsies ansamblis "Atbalss", ansamblis "Tonuss", ansamblis "Romance", Skrundas draudzes ansamblis, kamerkoris "Rāte", Vārmes pamatskolas bērni, Paulu un Tarasovu ģimenes no Rīgas, Jānis Buķelis.
     1.jūnijs Latvijā ir bērnu tiesību aizsardzības diena, kuru atzīmēsim arī Vārmē. Mazie un lielie aicināti plkst.11:00 parkā "Aizupītes" uz pārsteigumu šovu.
     Sestdien, 2.jūnijā dosimies uz estrādi "Liepu birzs", lai aizsāktu vasaras sezonas pasākumus. Koncertā, kurš sāksies plkst.19:00, piedalīsies mūsu pagasta pašdarbnieki - amatierteātris "Es un Tu" un deju kolektīvs "DimDari". Aicināti arī viesi no Bauskas puses - deju kolektīvs "Ducis" no Mežotnes. Vakarā pulcēsimies uz pirmo zaļumballi kopā ar grupu "Jūrkant".
     Nebūsim kūtri, atbalstīsim savu pagastu un savus cilvēkus mūsu īpašajos pagasta notikumos!
     Lai visiem jauka vasara!

          IMG 7123

            Sestdien, 26. maijā plkst.18:00 Vārmes Sv. Miķeļa baznīcā notiks labdarības koncerts “Torņu sasaukšanās” ar mērķi – vākt ziedojumus baznīcas vēsturiskā torņa atjaunošanai. Koncertu rīko Vārmes pagasta pārvalde sadarbībā ar Vārmes Sv. Miķeļa baznīcas luterāņu draudzi. Koncerts ir kā piemiņa bijušajam draudzes priekšniekam un vārmeniekam Dainim Āboliņam, kura sapnis bija atjaunot Vārmes baznīcas torni tā sākotnējā izskatā.

            Šī gada koncerts “Mūsu brīvajai Latvijai” ir veltīts mūsu tēvu zemei lielajā jubilejā un koncertā piedalīsies Vārmes pamatskolas skolēnu ansamblis un koris, Skrundas kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis "Romance" un Skrundas luterāņu draudzes ansamblis, Lieģu kultūras nama jauktais vokālais ansamblis ”Tonuss", Kuldīgas kultūras centra kamerkoris "Rāte", Vārmes jauktais vokālais ansamblis "Atbalss", Jānis Buķelis, Paulu ģimene un Tarasovu ģimene no Rīgas.

            Vārmes Sv. Miķeļa baznīcas vēsturiskā torņa atjaunošanai ziedojumi tiek vākti īpašā ziedojuma kontā. Sīkākai informācijai visus atbalstītājus aicinām ieskatīties Vārmes pagasta mājas lapā: www.varme.lv

20160523 164621

Aicinām atsaukties visus rokdarbniekus, amatniekus, rotu un citu izstrādājumu veidotājus. Klāt ikgadējā rokdarbu un amatniecības izstrādājumu izstāde, kas būs apaskatāma Vārmes pagasta bibliotēkā no 21.maija. Tāpēc aicinām nest savus darbus uz pagasta pārvaldi no 7.maija, vai sazināties ar mums, ja ir problēmas ar to atgādāšanu.
Informācijai vai citiem ar izstādi saistītiem jautājumiem zvanīt:

K.Medne 63345306, 27884937

No 14.maija

R.Dravniecei 63322275, 27800188

I.Okmanei 63323133, 28337595

   IMG 20180213 095300

   Sakām lielu paldies visiem sportistiem, kuri pārstāvēja Vārmes komandu 9. Kuldīgas novada ziemas sporta spēlēs. Kopvērtējumā ieguvām 3. vietu trīs sporta veidots: vieglatlētikā, dartā un šahā.

   Turpinām trenētie un gatavoties vasaras sporta spēlēm.

     Saskaņā ar LR MK 2010.gada 09.marta noteikumu Nr.224 "Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli" 15.2.punktu, Vārmes pagasta pārvalde informē par Vārmes pagasta teritorijā esošo pašvaldības autoceļu sadalījumu to uzturēšanas klases.

Jaunākās publikācijas

Pasākumu kalendārs

pasakumu plans

Sabiedriskais transports

transports