vārmes pagasts

Vārda dienu šodien svin: Lida, Lidija

 • 04.jpg
 • 05.jpg
 • 11.jpg
 • 13.jpg
 • 17.jpg
 • 19.jpg
 • 23.jpg
 • 25.jpg
 • 26.jpg
 • 27.jpg
 • 30.jpg
 • 32.jpg
 • 35.jpg

ziema

T:+371 63374130  e pasts  varme@kuldiga.lv

FacebookTwitterShare on Google+

Apskates objekti

Esi viesis mūsu pagastā? Šī sadaļa domāta tieši Tev! Apskati mūsu pagasta skaistākās vietas

 

Uzzināt vairāk...

Pagasta pārvalde

Uzzini visu par Vārmes pagasta pārvaldi: darba laiki, tālruņi, darbinieki, pieņemšanas laiki

 

Uzzināt vairāk...

Izglītība

Pagastā darbojās Vārmes pamatskola, bērnudārza telpās zinības apgūst rotaļu un 5-6 gadīgo grupas

 

Uzzināt vairāk...

     Saskaņā ar LR MK 2010.gada 09.marta noteikumu Nr.224 "Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli" 15.2.punktu, Vārmes pagasta pārvalde informē par Vārmes pagasta teritorijā esošo pašvaldības autoceļu sadalījumu to uzturēšanas klases.

  butterfly music notes

   Sestdien 13.janvārī plkst.13:00 Vārmes sporta hallē kopā sabrauks seniori, lai pulcētos ikgadējā senioru ballē "Ko nesīs Jaunais gads?". Ielūgumus uz šo pasākumu saņēmuši seniori Kabilē, Laidos, Turlavā, Šķēdē, Lutriņos, Jaunlutriņos, Satiķos, Skrundā, Alsungā un Kuldīgā. Ballē varēs lustīgi izdancoties muzikanta Māra Lembera pavadībā, priekšnesumus rādīs Vārmes pamatskolas skolēni, balles starplaikos būs jāpiedalās dažādās atrakcijās.
     Dalības maksa ballē EUR 3,- no personas, pieteikties pie Skaidrītes (28742355).
     Vārmes seniori un Vārmes pagasta pārvalde gaida ciemos jebkuru, kurš vēlas labi pavadīt sestdienas pēcpusdienu!

 

     Accepting Christmas Gifts From Co workers

     Tuvojas svētki un arī šogad, tāpat kā iepriekšējos gadus, pateicoties mūsu draugiem Zviedrijā, Vārmes pagasta seniori, trūcīgie iedzīvotāji, aizbildņu ģimenes un audžuģimenes saņems Ziemassvētku paciņas, kuras gatavo biedrība "Vārme" un Vārmes pensionāru padome. Līdz svētkiem paciņas ģimenēm nogādās Vārmes pagasta pārvaldes darbinieki.
     Vārmes pagasta pārvalde saka lielu paldies Slēinges un Eftras draudzei Zviedrijā, Vārmes pensionāru padomei un biedrībai "Vārme" par sagādātajām dāvanām pagasta ļaudīm!

     Bibliotēkas izstāde Vārme

   Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā Vārmes bibliotēkā tika atklāta Kuldīgas foto kluba "Divas upes" fotogrāfiju izstāde. Izstādē izliktās fotogrāfijas tapa fotoplenērā 15.jūnijā Vārmes pagastā un tajās ir iemūžināti mūsu pagasta cilvēki, notikumi, viss, kas fotogrāfiem tajā dienā Vārmē likās interesants un svarīgs.
     Bibliotēkā ir izstādītas tikai 30 fotogrāfijas - tās, kuras autoriem likās labākās, bet pagasta pārvaldē zibatmiņā būs pieejamas arī pārējās fotogrāfijas. Izstāde bibliotēkā būs apskatāma līdz decembra beigām.
    Vārmes pagasta pārvalde saka lielu paldies Artim Gustovskim un pārējiem foto kluba "Divas upes" fotogrāfiem par atsaucību un izturību.

  drama masks2

   4. novembrī notika Kuldīgas novada amatierteātra skate "Zelta bize". Mūsu pagasta amatierteātris "Es un Tu" skatē piedalījās ar Evitas Sniedzes traģikomēdiju "Tie paši oši". Amatierteātris ieguva "Zelta bizi" kā labākā izrāde, Lida Čevere ieguva "Zelta matu" kā labākā režisore, Ilze Lagzdiņa saņēma "Zelta matu" kā labākā pirmā plāna aktrise, Agnese Mežiņa ieguva "Zelta matu" kā labākā otrā plāna aktrise.

   Lepojamies un sakām paldies visiem aktieriem un režisorei par ieguldīto darbu un sasniegtajiem rezultātiem. Kolektīvam priekšā reģionālā skate Ventspilī, kas cerams nesīs tikpat labus panākumus!

     40677pharmacie caducee 0804201316031340677.png

Pēc vairāku mēnešu pārtraukuma Vārmē atkal darbojas aptieka. Vārmes Doktorāta telpās atvērta SIA "Saldus zaļā aptieka" filiāle un tā turpmāk darbosies katru darba dienu no plkst.09:00 - 15:00.
    Pēc iedzīvotāju lūguma, kad šī gada sākumā tika slēgta aptieka "Gustavs", Vārmes pagasta pārvalde uzsāka sarunas ar SIA "Saldus zaļā aptieka" par tās filiāles atvēršanu Vārmē. Pagāja vairāki mēneši, kamēr Doktorāta telpas tika pārveidotas un piemērotas aptiekas darbības prasībām un šobrīd aptieka uzsākusi savu darbību un ceram, ka tā nodrošinās Vārmes iedzīvotāju pieprasījumu pēc zālēm un citiem medikamentiem.

Jaunākās publikācijas

Pasākumu kalendārs

pasakumu plans

Sabiedriskais transports

transports